D.U.K

HoBu platformos dalyviai yra pirkėjas, vystytojas ir partneriai. Pagrindinis šios platformos tikslas – sujungti dalyvius ir leisti jiems betarpiškai kontaktuoti: pirkėjas gali objektą ar jo dalį nusipirkti tiesiogiai iš vystytojų, nusipirkęs iš karto rasti partnerių (t.y. elektriką, apdailininką ir pan.) tolimesnėms būsto korekcijoms. Vystytojai taip pat gali naudotis partnerių paslaugomis plėtojant projektus, o partneriai ieškotis pirkėjų ar vystytojų savo teikiamoms paslaugoms.

Pirkėjas, radęs jam patinkantį objektą ir norėdamas į jį investuoti, gali išsiųsti užklausą dėl dominančio projekto arba iš karto jį rezervuoti sumokant numatytą minimalų užstatą. HoBu komandos atsakingas asmuo nedelsiant susisieks su pirkėju ir aptars tolimesnius žingsnius dėl pirkimo eigos.

Vystytojai, norintys pasiūlyti savo projektus, gali tai padaryti užsiregistruodami HoBu platformoje. Sėkmingai užsiregistravęs vystytojas prideda naują projektą prie įrašų ir laukia patvirtinimo. Kai HoBu patvirtina projektą, jo projektas atsiranda prie “aktyvių projektų”.

Partneriai, norintys pasiūlyti savo paslaugas, gali tai padaryti užsiregistruodami HoBu platformoje. Sėkmingai užsiregistravęs partneris prideda savo paslaugų informaciją, kainą ir nuotraukas sukurtame profilyje. Kai partneris gauna patvirtinimą iš HoBu, jo profilis atsiranda prie “Partnerių” skilties.